Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Bellow Header
Anasayfa / İş Garantili Kurslar / İstanbul Küçükçekmece İŞKUR İş Garantili Cilt Bakım Ve Güzellik Meslek Elemanı Kursu – KASIM 2012

İstanbul Küçükçekmece İŞKUR İş Garantili Cilt Bakım Ve Güzellik Meslek Elemanı Kursu – KASIM 2012

İstanbul Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğü, Küçükçekmece’de ,  işsiz olanlar için, iş garantili “Cilt Bakım Ve Güzellik Meslek Elemanı” meslek kursu düzenliyor. Ayrıca kursiyerlere kurs süresi boyunca günlük 20 TL. harçlık ödenecek.Kursa, 17-40  yaşları arasında ve en az ilk öğretim mezunu olan adaylar başvurabilir.

Cilt Bakım Ve Güzellik Meslek Elemanı İŞKUR Kurs No: 117201.

Kurs Başlangıç Tarihi: 12 Kasım 2012

Son Başvuru Tarihi: 12 Kasım 2012

Kurs Detayları ve Mülakat Tarihi : 07.10.2012 TARİH VE SAAT 11:00 DE SEHA EĞİTİM KURUM. MERKEZ MH. FATİH CD. SİMA İŞ MERKEZİ NO18 HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE ADRESİNDE KURSİYER SEÇİMİ YAPILACAKTIR. KURSA BAŞVURAN ADAYLARIN YUKARIDA BELİRTİLEN TARİH VE SAATTE GÖRÜŞMEYE KATILMALARI GEREKMEKTEDİR

İstanbul Küçükçekmece’deki, Cilt Bakım Ve Güzellik Meslek Elemanı kursuna katılmak isteyen kursiyer adayları, esube.iskur.gov.tr adresinden online olarak veya Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunabilirler.

Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğü

Adres: Şirinevler Mahallesi.Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi. Caddesi. 2.Sokak.No:14 Bahçelievler-İSTANBUL

Telefon: (212) 551 41 75 – 551 33 38

EPosta: bahcelievler@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Bilgi admin

Ücretsiz Kurslar, Ücretsiz Kurs, Meslek Kursları, Halk Eğitim Kursları,İŞKUR ve İş Garantili Kursları,Bedava Kursların yer aldığı ücretsiz kurs rehberidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir