Manisa Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi 2013 Yılı Yaz Kursları

manisa-belediyesi-atatürk-gençlik-merkezi-kurslarıMANİSA Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi, 2013 Yılı Yaz Kursları için kayıtlar alınmaya başlandı.

Manisa Belediyesi’nin önemli projeleri arasında yer alarak, kent gençliğinin prestij eğitim mekanı olan Atatürk Gençlik Merkezi kapılarını gençlere açtı. Mimari yapısıyla dikkat çeken, farklı eğitim odaları, dinlenme alanları ve toplantı salonlarıyla kent gençliğinin sosyo-kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan merkez, gençlerin yanı sıra meslek edinmek ve kendini geliştirmek isteyenlere de rehber olacak.

Grafik tasarım kursundan, diksiyon kursuna, İngilizce’den ahşap boyama kursuna kadar geniş yelpazede eğitim verecek olan merkez, 17 Haziran 2013 tarihinde kursların startını verecek.

Atatürk Gençlik Merkezi’nde verilecek eğitim ve meslek edindirme kursları şu şekilde;

Bilgisayar Kullanımı, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Bilgisayar Destekli Muhasebe, İngilizce, Diksiyon, Step, Aerobik Plates, Çini Boyama, Ahşap Boyama, Ebru Sanatı, Resim Sanatı, Seramik Şekillendirme, Enstrüman Kursları, Konservatuara Hazırlık Kursları.

Manisa Belediyesi: www.manisa.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-SODES Çocuklar İçin 2013 Ücretsiz Yaz Kursları başlıklı makalemizde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kursları ve Gaziantep Kurslar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 106 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak