Hatay Antakya Belediyesi HATMEK 2013 Yaz Dönemi Kursları

hatay-antakya-belediyesi-hatmek-meslek-kursları-2013Antakya Belediyesi Semt Pazarı Kompleksi’nde bulunan Hatay Meslek Eğitimi Kursu (HATMEK) bünyesinde 2013 Yaz Dönemi için yeni ücretsiz kurs ve çalışmalar başlayacak.

Antakya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile yapılan ücretsiz kurs ve çalışmalar zincirine yeni halkalar eklenecek. 
Antakya Belediyesi HATMEK Yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, HATMEK bünyesinde kadınlara yönelik Step, Aerobik, Plates, Badminton kurslarının açılacağı belirtildi. 
Yeni projeler kapsamında açılacak olan Step, Aerobik, Plates kurslarının ücretsiz olacağı ve her yaş grubundan bayanların başvuru yapabileceği belirtildi.
Yapılan açıklamada ayrıca yaz dönemi için çocuklara yönelik olarak Badminton kursunun açılacağı ifade edildi. Çocukların spor yapmasını sağlamak ve sağlıklı bir nesil yetişmesine katkı vermek amacıyla düşünülen Badminton kursunun ücretsiz olduğu ve 1998 – 2003 yılları arasında doğan çocukların velileri aracılığıyla kayıt yaptırabilecekleri belirtildi. 

Engelli Vatandaşlara Özel Badminton Kursu

HATMEK Yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, engelli vatandaşlarında düşünüldüğü ve engellilere de spor yapma imkânı sağlanması amacıyla engellilere yönelik Badminton kursu açılacağı ifade edildi. Engellilere yönelik Badminton kursu bay-bayan tüm isteyen engelli vatandaşlara açık olacak ve yaş sınırlaması olmayacak. 
Açılacak yeni kurslar için tüm başvuruların Antakya Belediyesi Semt Pazarı Kompleksi’nde bulunan HATMEK bürosuna yapılabileceği ve detaylı bilginin 0326 214 07 82 nolu telefondan alınabileceği belirtildi. 
Antakya Belediyesi: www.antakya.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı 2013-2014 Güz Dönemi Kursları başlıklı makalemizde Kayseri Belediye Konservatuarı Kursları, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kursları ve Kayseri Kurslar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 134 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak