Bursa Yıldırım Belediyesi YILMEK Kursları 2013-2014 Dönemi Kayıtları Başladı

bursa-yıldırım-belediyesi-yılmek-kursları-kayıt-başvuru-tarihleri-2013-2014YILDIRIM BELEDİYESİ VE YILDIRIM HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORTAKLIĞINDA DÜZENLENEN YIL-MEK KURS KAYITLARI İLE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM 5-6 YAŞ GRUBU KAYITLARI, BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ VE MAHALLE MUHTARLIKLARINDAN YAPILACAK. 

Bursa YILMEK (Yıldırım Belediyesi Meslek Eğitim Kursları), 2013-2014 Sonbahar dönemi kursları için kayıtlar başladı.

YILMEK Kurslarına Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül 2013

Bursa Yıldırım Belediyesi ve Yıldırım Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıl-Mek kursları bu yılda dolu dolu bir dönem geçirmeyi hedefliyor. 47 branşta ücretsiz olarak eğitim vermeye hazırlanan Yıl-Mek kurslarına başvuruda bulunmak isteyen kursiyerler ile okul öncesi 5-6 yaş grubu kayıtları, 1 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında, Barış Manço Kültür Merkezi ve kurs merkezi ile okul öncesi eğitim merkezi bulunan mahalle muhtarlıklarından başvuruda bulunabilecek.

Yıldırım’ın çeşitli yerlerinde açılacak olan kurslar, Erikli, Şirinevler, Yavuzselim, Arabayatağı, Millet, Zümrütevler, Karapınar, Demetevler, Ertuğrulgazi,  75. Yıl, Siteler, Vatan, Mollaarap Mahalle Konakları’nın yanı sıra Güllük Hanımlar Lokali, Yiğitler, Selçukbey, Bağlaraltı, Siteler, Fidyekızık, Hamamlıkızık, Cumalıkızık, Anadolu, Kimsesizler Konağı, Molla Yegan Kültür Merkezi, Hançerli Hamam ve Barış Manço Kültür Merkezleri’nde hizmet verecek.

YILMEK Kurslarıyla ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar; (224) 368 68 93/ 366 08 71 nolu telefonla YIL-MEK görevlilerine ulaşabilirler.

Bu dönem açılacak YILMEK kursları ise şöyle:

* Almanca Kursu

* Rusça Kursu

* Arapça Kursu

* Diksiyon Kursu

* Drama Kursu

* Ebru Kursu

* Ev Mefruşatı Kursu

* İğne Oyası Kursu

* Keman Kursu

* Kuaförlük Kursu

* Satranç Kursu

* Hat Kursu

* Resim Kursu

* Bağlama Kursu

* Bilgisayar İşletmenliği Kursu

* El Sanatları Kursu

* Gitar Kursu

* İngilizce Kursu

* Konfeksiyon Makineleri Kullanım Kursu

* Giyim Kursu

* Tezhip Kursu

* Tiyatro Kursu

YILMEK kurslarına katılmak isteyenler; Barış Manço Kültür Merkezi, mahalle muhtarlıkları ve Yıldırım Halk Eğitim Merkezi’nden kayıtlarını yaptırabilirler.

www.yildirim.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Ankara Mamak Belediyesi 2013 Sonbahar Konservatuvar ve Meslek Edindirme Kursları başlıklı makalemizde Ankara Kurslar, Mamak Belediyesi Kursları ve Mamak Kurslar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 196 kere okundu.
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. necati sarı diyor ki:

  kızlarımı oraya göndereceğim gitar kursuna bide ücretsizmiş

 2. diyor ve diyor ki:

  eylül ekim değilde haziran temmuz kurslar olsa daha iyi öğrenciler için eğer varsa bilgilendirir misiniz ???

  • admin diyor ki:

   Merhaba, biz sadece kurs haberlerini yayınlamaktayız, kurslar düzenleyen kurumlarla direk bir bağlantımız yok, istediğiniz deyalı bilgiler için BUSMEKi aramanız gerekmektedir.

Bir yorum bırak