Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Bellow Header
Anasayfa / Belediye Kursları / Bingöl Belediyesi Halk Oyunları Kursu – OCAK 2013

Bingöl Belediyesi Halk Oyunları Kursu – OCAK 2013

bingöl-belediyesi-halk-oyunları-kursları-2013Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Veysel Belgin Gençlik Merkezi bünyesinde açılan her yaş arası ‘Bingöl Yöresi Halk Oyunları Kursu’ için kayıtlar başladı. Kursa kayıt yaptırmak isteyenlerin 21 Aralık 2012 ile 21 Ocak 2013 tarihleri arasında Veysel Belgin Gençlik Merkezi’ne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Bingöl Belediyesi, Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Bingöl Yöresi’ne ait Halk Oyunları Kursu açacak. Daha önce halk oyunlarında oynamış (bay-bayan) olanların ise belediye halk oyunları ekibine alınacakları belirtildi. 

Kursa katılmak isteyenlerin, 1 adet fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdan fotokopisi ve Aile Hekimliğinden sağlık raporu ile 21 Ocak 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Veysel Belgin Gençlik Merkezi’ne şahsen müracaat etmeleri gerektiği kaydedildi.

Bingöl Belediyesi: www.bingol.bel.tr

Bilgi admin

Ücretsiz Kurslar, Ücretsiz Kurs, Meslek Kursları, Halk Eğitim Kursları,İŞKUR ve İş Garantili Kursları,Bedava Kursların yer aldığı ücretsiz kurs rehberidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir