Bingöl Belediyesi Halk Oyunları Kursu – OCAK 2013

bingöl-belediyesi-halk-oyunları-kursları-2013Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Veysel Belgin Gençlik Merkezi bünyesinde açılan her yaş arası ‘Bingöl Yöresi Halk Oyunları Kursu’ için kayıtlar başladı. Kursa kayıt yaptırmak isteyenlerin 21 Aralık 2012 ile 21 Ocak 2013 tarihleri arasında Veysel Belgin Gençlik Merkezi’ne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Bingöl Belediyesi, Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Bingöl Yöresi’ne ait Halk Oyunları Kursu açacak. Daha önce halk oyunlarında oynamış (bay-bayan) olanların ise belediye halk oyunları ekibine alınacakları belirtildi. 

Kursa katılmak isteyenlerin, 1 adet fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdan fotokopisi ve Aile Hekimliğinden sağlık raporu ile 21 Ocak 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Veysel Belgin Gençlik Merkezi’ne şahsen müracaat etmeleri gerektiği kaydedildi.

Bingöl Belediyesi: www.bingol.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Karaman Mümine Hatun Kültür Merkezi Çini, Gümüş İşlemecilik ve Hızlı Okuma Kursu başlıklı makalemizde Karaman Belediyesi Kursları, Karaman Kurslar ve Karaman Mümine Hatun Kültür Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 107 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak