Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Bellow Header
Anasayfa / Belediye Kursları / Ankara Pursaklar Belediyesi Hanımlara Meslek Edindirme Kursları – 3 EKİM 2011

Ankara Pursaklar Belediyesi Hanımlara Meslek Edindirme Kursları – 3 EKİM 2011

Ankara Pursaklar Belediyesi’nin, Pursaklar Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlediği meslek edindirme kurslarının, 2011-2012 Güz dönemi için kayıtlar alınmaya devam ediliyor.

Bu yıl verilecek kurslar ise şöyle: 

* Arapça Kursu

* İngilizce Kursu

* Diksiyon Kursu

* Çocuk Gelişimi Kursu

* İğne Oyası Kursu

* Kurdele Kursu

* Takı Tasarımı Kursu

* Hüsnü Hat Kursu

* Tezhip Kursu

* Minyatür Kursu

* Bilgisayar Kursu

* Aerobik Kursu

* Fitness Kursu

* Pilates Kursu

Kurslara Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül 2011

Kursların Başlangıç Tarihi: 3 Ekim 2011

Spor kurslarına katılmak isteyen kursiyer adaylarının; 2 adet vesikalık fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve sağlık raporu ile birlikte Pursaklar Belediyesi-Ayyıldız ve Saray Hanımlar Lokali’ne şahsen başvurmaları gerekiyor.

Meslek Edindirme kurslarına katılmak isteyen kursiyer adaylarının ise; 1 adet vesikalık fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve diploma fotokopisi ile birlikte Pursaklar Belediyesi-Ayyıldız ve Saray Hanımlar Lokali’ne şahsen başvurmaları gerekiyor.

İğne Oyası ve kurdele kursları için ise; kursiyer adaylarının Altınova Kültür Merkezi’ne şahsen başvuruda bulunmaları gereklidir.

www.pursaklar.bel.tr

Bilgi admin

Ücretsiz Kurslar, Ücretsiz Kurs, Meslek Kursları, Halk Eğitim Kursları,İŞKUR ve İş Garantili Kursları,Bedava Kursların yer aldığı ücretsiz kurs rehberidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir