Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Bellow Header
Anasayfa / Belediye Kursları / Ankara Büyükşehir Belediyesi 2012-2013 Güz Dönemi Ücretsiz Kursları

Ankara Büyükşehir Belediyesi 2012-2013 Güz Dönemi Ücretsiz Kursları

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2012-2013 Sonbahar dönemi ücretsiz kursları için kayıtlar başladı. Pek çok branşta verilen kurslara katılacak Ankaralılar için yeni dönem başlıyor.

Geleneksel Türk Süsleme Sanatlarını yaşatmak, yeni nesillere öğretmek için kurulan Zerefşan(Tezhip’te Altın Saçıcı) Nakışhanesi yeni çıraklarını beklerken, drama, halkoyunları, kukla yapım, sahne makyajı ile THM ve TSM kursları yeni yeteneklerin keşfine hazır. Zerefşan Nakışhanesi eğitimlerini Gençlik Parkı Kültür Merkezi’nde yürütüyor. Bugüne kadar binlerce kursiyerin eğitim gördüğü nakışhanede, minyatür, Türkkari (resim), kaligrafi ve kaatı (ince kağıt oymacılığı) sanatı branşlarında 5 öğretmen ile haftanın 6 günü kurs veriliyor. 

Kurslara Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül 2012  

Kursların Başlangıç Tarihi: Ekim 2012 

Kurs Kontenjanları: 100’er kişi

FOMGET Halk Oyunları, Tiyatro ve Drama kursları, Kukla Yapım ve Oynatım Kursu, Sahne ve Sinema Teknikleri Makyaj Kursu ile Halk Müziği ve Sanat Müziği Korosu kursları; haftanın 5 günü Şafaktepe Kültür Merkezi’nde, Tiyatro ve Drama kursu haftanın 3 günü, Halk Müziği ve Sanat Müziği kursları ise haftanın 1 günü Gençlik Parkı Kültür Merkezi’nde yapılıyor.

Ankara’daki bu kurslara katılmak isteyen kursiyer adaylarının; 1 adet vesikalık fotoğraf ve 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte, katılmak istediklerin kursla ilgili Kültür Merkezlerine başvurmaları gerekmektedir.

Gençlik Parkı Kültür Merkezi : (312) 309 18 37/ 38/39
Tiyatro ve Drama kursları, Kukla Yapım ve Oynatım Kursu , Sahne ve Sinema Teknikleri Makyaj Kursu, Halk Müziği ve Sanat Müziği Korosu.

Şafaktepe Kültür Merkezi(FOMGET Halk Oyunları Kursu): (312) 319 02 89

www.ankara-bel.gov.tr

Bilgi admin

Ücretsiz Kurslar, Ücretsiz Kurs, Meslek Kursları, Halk Eğitim Kursları,İŞKUR ve İş Garantili Kursları,Bedava Kursların yer aldığı ücretsiz kurs rehberidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir