Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Bellow Header
Anasayfa / Aşçılık Kursları / Sakarya Adapazarı İŞKUR İş Garantili Aşçı Yardımcısı Kursu – 4 ŞUBAT 2013

Sakarya Adapazarı İŞKUR İş Garantili Aşçı Yardımcısı Kursu – 4 ŞUBAT 2013

işkur-kursu-işkur-kurslarıSakarya İŞKUR İl Müdürlüğü, Adapazarı’nda mesleği olmayanlara meslek edindirme, mevcut mesleğinde iş bulamayanlara yeni bir meslek öğretme amacıyla “Aşçı Yardımcısı” meslek kursu düzenlemektedir.

Kurslara katılan her bir işsize, İŞKUR ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kurs Bitirme Belgesi verilmektedir.

Kurslara katılan işsizlerden hiçbir ücret alınmamakta; kursiyerlerin zaruri giderlerini  karşılamak üzere her fiili eğitim günü için 20 TL. cep harçlığı verilmektedir.

Ayrıca eğitim süresince iş kazası ve meslek hastalığı sigorta primleri İŞKUR tarafından ödenmektedir.Kursa, 18-28  yaşları arasında ve en az  ilköğretim mezunu olan  adaylar başvurabilir.

Aşçı Yardımcısı İŞKUR Kurs No: 126038

Kurs Başlangıç Tarihi: 4 Şubat 2013

Son Başvuru Tarihi: 4 Şubat 2013

Kurs Detayları ve Mülakat Tarihi :  Başvurunuzu tamamlandıktan sonra mülakat tarihi-saati-adresi konularında sms ve/veya e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Adapazarı’ndaki, 4 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Aşçı Yardımcısı”  meslek kursuna kayıt olmak için;www.iskur.org.tr ,  adresinden online olarak ya da Sakarya İŞKUR İl Müdürlüğü’ne giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Sakarya İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres: Çark Cad. No: 88 Adapazarı SAKARYA

Telefon: (0 264) 274 46 11 – (0 264) 274 46 10

E-Posta: sakarya@iskur.gov.tr

Web: www.iskur.gov.tr

Bilgi admin

Ücretsiz Kurslar, Ücretsiz Kurs, Meslek Kursları, Halk Eğitim Kursları,İŞKUR ve İş Garantili Kursları,Bedava Kursların yer aldığı ücretsiz kurs rehberidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir