Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Bellow Header
Anasayfa / Aşçılık Kursları / Antalya İŞKUR İş Garantili Aşçı Yardımcısı ve Servis Elemanı-Garsonluk Meslek Kursu

Antalya İŞKUR İş Garantili Aşçı Yardımcısı ve Servis Elemanı-Garsonluk Meslek Kursu

Antalya İŞKUR İl Müdürlüğü, Muratpaşa’da istihdam garantili Aşçı Yardımcısı ve Servis Elemanı-Garsonluk meslek edindirme kursu açacak.

Kurslara Son Başvuru Tarihleri: 22-23 Kasım 2011

– Servis Elemanı (garson) Kurs süresi 106Gün/704 saattir. Başvurmak için 16-45 yaşları arasında olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak, ayrıca İŞKUR’da işsizlik kaydınızın olması/yaptırmanız gerekmektedir. Kursun sonunda, kursiyerlerin en az %38’i 3 ay içinde firma tarafından işe yerleştirilecektir.

– Aşçı yardımcılığı Kurs süresi 115Gün/920 saattir. Başvurmak için 16-45 yaşları arasında olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak, ayrıca İŞKUR’da işsizlik kaydınızın olması/yaptırmanız gerekmektedir. Kursun sonunda ise,  %82 oranında istihdam garantisi vardır.

Antalya İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres: Gürsu Mahllesi. 337.Sokak. No:44 ANTALYA

Telefon: (242) 229 40 22 – 229 40 33

E-Posta: antalya@iskur.gov.tr

www.iskur.gov.tr

Bilgi admin

Ücretsiz Kurslar, Ücretsiz Kurs, Meslek Kursları, Halk Eğitim Kursları,İŞKUR ve İş Garantili Kursları,Bedava Kursların yer aldığı ücretsiz kurs rehberidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir