12 Yorum to “Aşçılık Kursları”

 1. FERHAT KOYLU diyor ki:

  KURSA İHDİYACIM VAR

 2. aysun aybaş diyor ki:

  kursa nerden kayit olabilirim ya

  • admin diyor ki:

   Merhaba Aysun Hanım, her kurs yazısının altında o kursu düzenleyen kurumla ilgili iletişim bilgileri/web adresi yer almaktadır. Aşçılık kursuna orada yazan adres,telefon veya web sitesinden yetkili kişilerle görüşerek kaydınızla ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhaba, aşçılık kurslarında, her kurs sayfasının altında kurs detayları ile birlikte mutlaka iletişim bilgileri ya da web,e-posta adresleri vs. yer alır. Kurslara kayıt olmak için oradaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçmeniz gerekmektekdir, biz sadece kursların genel bilgilerini yayınlıyoruz, düzenleyen kurum değiliz.

 3. bilalmert diyor ki:

  ne zaman başlıcak aşçılık kursları ?

 4. rabiaayaz diyor ki:

  diyarbakırda aşçılık kursları varmı.varsa beni bilgilendirebilrmisiniz lütfen…

 5. Nizam diyor ki:

  Ben de aşçılık kurslarına katılmayı planlıyorum ama merak ettiğim bir konu var. Milli Eğitim Bakanlığının verdiği Aşçılık Kursu sertifikası başka ülkelerde de geçerli mi, yani uluslararası geçerliliği var mı yoksa sadece ülkemizde mi geçiyor?

 6. Hasan diyor ki:

  Adana’da da ücretsiz aşçılık kursu açılmasını bekliyoruz

 7. Burak diyor ki:

  Şartların zor olduğu bu dönemde mutfak bölümünde çalışmak gerçekten mantıklı geliyor . Aşçı maaşları oldukça tatmin edici ve aşçılık mesleğini öğrenirseniz istersek kendi işyerimize sahip olup müşteri portföyünüde oluşturabiliriz . Bende düşünüyorum bu aralar mutfak sektörüne girmeyi .

 8. leyla gizem ateş diyor ki:

  yemek yapmayı bilmiyorum ögrenip adanada aşçılıkve bulaşıkçılık yapabilirim

 9. fyjfvjfyjy diyor ki:

  EĞİTİM VE MESLEK İSTİYOM KARDAŞ NERDE MESLEK NERDE EĞİTİM NERDE ADALET

  • raziye taşdemir diyor ki:

   ben zaten ascıyım ama belge almam gerek bunun icin napmalıyım denizlide kime basvurcamı bilmiyorum 16 altıyasım dan beri bu işi yapıyorum belge istiyorum

Bu Kurs Hakkında Yorum Yazın